Iskuri.net
   chat
   forum
   tarinat
   artikkelit
   galleria
   amatöörit
   iskuri-treffit
 
   livekamera
   tekstiTV-chat
   elokuvat
   puhelinviihde
 

Lähetä oma tarinasi!  <<< takaisin
 
Herkkä nainen
 vanha maratoonari 15.06.2009
 
 
Ukkojumpan laivaristeilyllä nojasin ravintolan pöytään, kun kaksi naista käveli vierestäni. Toinen heistä, sievän näköinen ruskeaverikkö, katsoi pitkään ja merkitsevästi minua. Käännyin katsomaan mihin he menivät istumaan ja tavoitin viehättävän hymyn.

Odotin vähän aikaa ja kun hidas kappale lähti soimaan kävelin hänen luokseen ja kysyin: - Tanssia en osaa mutta lähdetkö kanssani kävelemään parketille. Hieman hämillään ruskeaverikkö vastasi: - Kävellään sitten.

Tanssi sujui kömpelösti mutta illan mittaan hän lähti kävelylle monta kertaa. Siirryin naisten pöytään istumaan ja kun kävimme toisessa päässä laivaa katsomassa illan esitystä, hän sanoi: - Taidan lähteä tuonne toiseen päähän. Samalla hän vilkaisi minua pitkään. Merkki oli selvä: tyttökaverista pitäisi päästä eroon.

Lähdin kävelemään hänen kanssaan ja tartuimme toisiamme kädestä. Loput tanssikappaleet menivät tiiviisti toisiamme puristaen. Valomerkki kertoi karua kieltään, tanssit loppuivat ja lähdimme etsimään hiljaista soppea laivasta. Kävimme discon ovella ja totesimme, ettei se ole meitä varten.

Harhailimme laivassa ja löysimme viimein pianobaarin nurkkauksen. Istuimme sohvalle ja suutelimme varovasti. Muutaman varovaisen suukon jälkeen hän puristi minut tiukkaan suudelmaan. Annoin huulieni kulkea hänen poskeaan pitkin, hyväilin korvaa ja niskaa. Hänen hengityksensä kiihtyi ja huomasin korvan hyväilemisen saavan hänet kuumenemaan.

- Ei saa tehdä noin, hän huohotti kun varovasti huulillani hyväilin hänen kaulaansa. Isot rinnat kohoilivat kiihkeästi.

Annoin käteni vaeltaa hänen reidelleen. Hän kohensi asentoaan ja nosti toisen jalkansa jalkani päälle. Merkki oli selvä ja laskin käteni hänen haarojensa väliin. Hyväilin varovasti pimppiä housujen päältä, hän huohotti kiihkeästi ja yllättäen tunsin miten hänen pimppinsä alkoi sykkiä. Hämmästyin miten kuumana hän kävi.

Parin orgasmin jälkeen kuiskasin hänen korvaansa: - Lähdetäänkö meidän hyttiimme kuuntelemaan musiikkia. Muodollisen epäröinnin jälkeen hän oli valmis lähtemään.

Hytissä harmikseni kaverini nukkui jo sikeästi. Se siitä illasta. Saatoin hänet nukkumaan ja palasin hyttiin harmissani.

Seuraavana päivänä iltapäivätansseissa ehdotin hänelle, että mitä jos liukenemme takavasemmalle. Hän oli heti valmis lähtemään. Tällä kertaa hytissä ei ollut ketään. Hetken halailun jälkeen kaadoin hänet sängylle ja hyväilin rohkeammin hänen muotojaan.

Pienen vastustelun jälkeen hän antoi avata housunsa ja sujautin käteni pikkuhousuihin. Tavoitin aivan märän pimpin ja hellästi hyväillen hän laukesi kiihkeästi kuiskaillen. Hän tarttui käteeni ja puristi sitä itseään vasten, tajusin hänen haluavan minun pistävän sormeni hänen pimpsaansa. Uuden huikean orgasmin jälkeen hän puisteli päätään ja sanoi: - Emme me saa mennä pitemmälle.

Halasin häntä ja suutelin hellästi: - Tehdään ihan niin kuin sinä haluat.

Oikaisimme vaatteemme ja kävelimme posket punaisina kahvilaan. Joimme lasilliset ja juttelimme kaikenlaista.

- Ei sinun paljon olisi tarvinnut enempää taivutella, kun olisin ollut valmis mihin vain, hän naurahti.

Minä vastasin, että jäihän seuraavaksi kerraksi vielä jotain. Saa nähdä tuleeko tuota kertaa.
 
 
 Kerro mielipiteesi tästä tarinasta tai ota kirjoittajaan yhteyttä!
Muista kirjoittaa sähköpostiosoitteesi jos haluat saada kirjoittajalta vastauksen.
 
Nimimerkkisi:  
E-mail:  
Palautteesi:  
  Automaattivastausten ehkäisemiseksi kirjoita alle oikealla olevat kolme numeroa (esim. 123).
 
Lähetä oma tarinasi!  <<< takaisin
 
Copyright © Herkku.net 2003 - Palaute